В ArtUkraine Gallery розкажуть про скульптуру та сучасні технології

В рамках проекту “Більше ніж скульптура” відбудеться дискусійна сесія WEEKEND WITH VOLUME на тему сучасна скульптура та новітні технології – синтез та заміщення. VR та AR як інструменти для втілення нових ідей або майбутні конкуренти візуального мистецтва. Світові приклади співпраці віртуального та реального мистецтва, якими можливостями сьогодні наділені художники та як і навіщо ними користуватись. 

Дискусійний проект WEEKEND WITH VOLUME спрямовано на розвиток, дослідження та популяризацію мистецтва скульптури України. Проект є довгостроковим та відбувається у форматі живих та віртуальних зустрічей з відомими українськими та міжнародними скульпторами і експертами.

 

Петро Гронський. Ранок

Надано організаторами
 

Перша дискусія відбудеться 17 березня з 16.00 до 19.00.

 

Учасники: Віктор Коновал (скульптор, голова КОНСХУ), Петро Гронський (скульптор, преміант Всеукраїнської Трієнале скульптури у 2017р. ), VR художники Юра Мирон та Тая Кобаєва, Зіхні Тумер куратор галереї Cermodern у Анкарі (Skype,) Крістіанна Каркліня, LIAA Radošo industriju inkubators, Sculpture Quadrennial Riga 2016 та Eschatos.

 
Модераторка: Катерина Рай, мистецтвознавиця, кураторка мистецьких проектів, радіо ведуча.

 

Вхід вільний за попередньої реєстрації.

 

Подія у Фейсбук