В Австрії відкрилася виставка сучасного мистецтва з України Sister Europe

Від 22 жовтня до 22 листопада в культурному центрі Kunstraum Lakeside (Клягенфурт, Австрія) триватиме виставка Sister Europe, що презентує роботи молодих митців з України. Проект розроблений за співпраці австрійського культурного центру та Київської платформи для сучасного мистецтва РСА.

 

Sister Europe покаже роботи Олександра Бурлаки, Вови Воротньова, Жанни Кадирової, Івана Мельничука, Лади Наконечної, Олексія Радинського та Миколи Рідного. Всі твори об’єднані темою подій останнього року в Україні, які творчо переосмислені митцями. Куратор проекту – Леся Прокопенко.

 

Фото з відкриття виставки

 

«Ця виставка формує новий інтерес до ситуації в Україні – інтерес, через який ми можемо осмислювати власне становище, шукати тлумачення Європи, осягати значення війни», – говорить Хедвіг Заксенхюбер, директор та співзасновниця Kunstraum Lakeside, а також редакторка журналу Springerin.

 

Kunstraum Lakeside – багатодисциплінарна культурна інституція, що займається дослідженням сучасного мистецтва та кураторськими проектами.

 

Фото з відкриття виставки

 

Київська Платформа для сучасного мистецтва PCA – це незалежна некомерціна організація, діяльність якої спрямована на розвиток культурного середовища Києва та його зв’язків з міжнародною сценою. Платформа працює над інноваційними формами освіти для молодих художників, інтеграцією мистецтва в публічний простір міста, реалізацією кураторських проектів.

Фото з відкриття виставки

 

Фото з відкриття виставки