В Educatorium стартує безкоштовний курс ленд-арту

13 березня культурна лабораторія Educatorium запрошує усіх охочих на зустріч з художником Олексієм Малих. Митець познайомить вас з поняттям ленд-арту та історією його світового розвитку. У рамках події у вас буде нагода ознайомитись із навчальною програмою з ленд-арту, що передуватиме цьогорічному симпозіуму "Вітер". Початок зустрічі о 19.00.

 

Роберт Смітсон. Спіральна дамба, 1970

Курс ленд-арту є освітньою програмою, заснованою на теоретичному дослідженні та експериментальних практиках, що надасть можливість не лише поглиблено ознайомитися із цим напрямом візуального мистецтва, а й знаходити нові шляхи його розвитку.

Протягом 1,5 місяців учасники будуть знайомитись зі світовою історією ленд-арту, контекстом пострадянських країн, практиками українських художників — свідків зародження ленд-арту в Україні, а також, дотичним до ленд-арту енвайронментал-артом та кінетичним мистецтвом, досліджуватимуть можливості для молодих художників, втілюватимуть добуті знання на практиці.

 

Річард Лонг. Коло Західний вітер, 2008

Річард Лонг. Лабіринт, 1971

Для охочих навчатися на курсі відкрито попередній набір. Навчання безкоштовне. Заповнити аплікаційну форму потрібно до 18-го березня 2017-го року включно.
Кількість учасників обмежена. Координатори курсу залишають за собою право здійснювати відбір.

Структра програми:
- 7 лекцій про ленд-арт 
- 6 воркшопів на околицях міста та за його межами (день проведення встановлюється в залежності від обраної локації). Впродовж програми воркшопів, окрім запрошених лекторів, зі студентами працюватиме тьютор.


Початок занять — 20 березня.

 

Хрісто і Жан-Клод. Оточені острови (затока Біскейн, Флорида), 1980-83

Запрошені лектори: Петро Бевза, Андрій Блудов, Анна Гідора, Наталія Лісова, Ксенія Малих, Олексій Малих, Євгенія Моляр, Олександр Никитюк, Сергій Якунін.

За підтримки культурної лабораторії "Educatorium", порталу "МіТЄЦ", кураторського об’єднання "OK Projects"