В Україні вперше пройде міжнародний арт-ярмарок фотографії Photo Kyiv

Вперше в Україні пройде міжнародний арт-ярмарок, присвячений виключно фотомистецтву Photo Kyiv. Арт-ярмарок проходитиме з 2 – 5 листопада 2017 року, на території виставкового комплексу “Торонто-Київ”.

 

Головна мета виставки – представити фотографію як окрему та самодостатню сферу в українському мистецтві та провести цей захід на європейському рівні.

 

Фото: Віктор Марущенко
Усі зображення надано організаторами

Формат заходу буде багатогранний: виставка корифеїв українського фотомистецтва, галереї, які представляють та продають фотографії та міжнародні організації зі спецпроектами, освітня частина (лекторій / круглий стіл) та конкурс молодих авторів. В цьому році акцент зроблено саме на українській фотографії та відчизняних галереях.

 

Головним та центральним заходом першого ярмарку фотомистецтва в Україні стане групова виставка найвідоміших українських фотографів “Український Архетип”, які вже досягли певних успіхів на міжнародній арені. Куратор цього проекту – Дмитро Богачук, мистецтвознавець, фотограф, лектор. За допомогою цієї виставки Photo Kyiv має намір познайомити аудиторію з обличчям української фотографії та сприяти систематизації спільної культурної спадщини України у сфері сучасної фотографії. Фотографи, які вже підтвердили свою присутність на виставці: Сергій Братков, Арсен Савадов, Віктор Марущенко, Олександр Глядєлов, Михайло Педан, Олекcандр Чекменьов, Кирило Головченко, Роман Пятковка, Ігор Гайдай, Максим Дондюк, група Шило, Віктория Сорочинська, Саша Маслов, Сергій Мельниченко, Микита Шаленний. 

 

У секторі галерей будуть брати участь Brucie Collections, NU Art Gallery, 5.6 Gallery, Art14, Tauvers International, In Vogue, Apart11 та інші. 

 

Фото: Максим Дондюк