В українських містах покажуть відреставрований фільм-концерт Прінса

22 та 23 листопада у всьому світі одночасно презентують фільм “Знамення часів” (“Sign o 'the Times”), присвячену поп-королю Прінсу. Вперше він був показаний в кіно 30 років назад. Після смерті артиста видовищне шоу повертається на екрани у відреставрованій версії. В Україні покази відбудуться у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Сумах.

 

Усі зображення надано організаторами

Концертний фільм “Знамення часів” («Sign o 'the Times») містить записи живих виступів з Роттердаму та Міннесоти, які перериваються короткими вставками про життя та творчість Прінса. Вперше він був представлений широкому загалу у 1987 році. Журнал Rolling Stone поставив цей концерт на першу сходинку у своєму рейтингу музичних фільмів.  

 «Прінс 87-го року — це блискучий концертний артист. Він пристрасно танцює із гітарою і не просто заграє із публікою, а влаштовує цілу любовну виставу. Прінс 87-го року — це провокативний артист. У тій же пісні «Sign o’ the Times» він одним із перших гучно заговорив про проблему СНІДу. Принс 87-го року — це артист, що випередив свій час і вражає досі», — говорить музичний критик Сергій Кейн.

Покази​ відбудуться ​22 и 23 листопада у кінотеатрах «Украї​на» ​та ​«Планета Кі​но».

 

​КВИТКИ