«Великі та маленькі уважності»: виставка Олега Філевича

23 жовтня 2018 о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбудеться відкриття персональної виставки, що репрезентує творчий доробок молодого львівського художника Олега Філевича, який активно працює у напрямі художнього металу та графіки.

 

Усі зображення надані організаторами


До експозиції увійде об’ємно-просторова кована пластика та графічні твори, яким властиве цілісне стильове та образне спрямування, тяжіння до розкриття прихованого, міфологізації дійсності, згідно з синкретичним сприйняттям світу. Графіка й метал взаємодіють, але не в повторенні, через перехід з одного виду мистецтва в інший, а через спільний мотив, настрій, рух…

 

Ключовою ідеєю виставки є пошук нових трактувань художніх образів металу та графіки крізь призму своєрідної персоніфікації явищ, індивідуальних внутрішніх змістів та екзистенційних почуттів. Як ми переживаємо все усередині? Як ми бачимо “пережиття”, яких сенсів йому надаємо, яких значень, образів? На все це можна відповісти,побачивши виставку та перейнявшись внутрішнім змістом, закладеним у роботах.

 

Як зазначає сам автор: «Моя виставка розповідає про сусідства. Зовнішнього і пережитого, баченого і небаченого, людини і всього навкруги. Тому експозиція теж діалогічна».

 

Олег Філевич – талановитий молодий митець,випускник Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Труша та кафедри художнього металу Львівської національної академії мистецтв. Активно працює в різних художніх напрямах, таких як кований метал, графіка, скульптура, а також живопис. Учасник численних виставок, конкурсів, фестивалів та інших мистецьких проектів.

 

Відкриття – 23 жовтня о 15:00.

Витавка «Великі та маленькі уважності» триватиме до 5 листопада 2018 року.