Видавничий проект #EUROMAIDAN – History In The Making: Імена учасників

Видавництво «Основи» спільно з агентством ART Management готують до друку книгу #EUROMAIDAN – History In The Making.


#EUROMAIDAN – History In The Making — це масштабний документальний проект, в основу якого лягли кращі художні фотографії, зроблені під час революційних подій листопада 2013-го – лютого 2014-го. За задумом видавців, задача видання полягає в документації та осмисленні Майдану як значущого явища в новітній історії Європи.

 


Олександр Кузьмін, 2014 рік

 

Книгу адресовано широкій інтернаціональній аудиторії. «Наша основна задача – неупереджено показати й описати, що й як відбувалося на Майдані тим, хто на ньому не був, – пояснює головний редактор книги Костянтин Донін. – Спеціально для проекту Олег Покальчук аналізує Майдан як соціально-психологічний феномен новітньої історії, а Тарас Лютий досліджує його як міф. Точніше – як їх сукупність».

 

 

Олександр Стрижельчик, 2014 рік

 

Під час підготовки фотографічної частини видання автори докладно вивчили архіви більш ніж 600 фотографів – професіоналів та аматорів, які провели зиму в епіцентрі подій. Серед них Олександр Бурлака, Роман Пашковський, Cергій Моргунов, Андрій Горб, Олександр Пілюгін, Олександр Стрижельчик, Олександр Кузьмін, Дмитро Ларін, Олександр Курмаз, Роман Піліпей, Олександр Чекменьов, Олексій Фурман, Іван Богдан, Анатолій Бойко, Костянтин Чернічкін, Ганна Грабарська, Іраклій Дзнеладзе, Сергій Харченко, Владислав Мусієнко, Євген Малолєтка, Максим Левін.

 

 

Олександр Стрижельчик, 2014 рік

 

 

Тексти книги будуть представлені українською та англійською мовами. Запланований об’єм #EUROMAIDAN – History In The Making нараховує 300 сторінок. Дизайн видання візьме на себе Антон Колотилов.  

 

 

 

Олександр Стрижельчик, 2014 рік

 

 

Вихід книги #EUROMAIDAN – History In The Making, робота над якою почалась у грудні 2013-го, запланований на липень 2014 року. А у вересні в Києві відбудеться виставка фотографій, що увійшли до книги. Цей виставковий проект разом із книгою наступного року також буде презентований у Берліні, Відні та Лондоні.

 

 

Сергій Харченко, 2014 рік

 

 

Довідка:

 

ART Management – агентство, що надає послуги менеджменту в сфері культури та мистецтв. Існує з 2009 року.


Видавництво «Основи» з моменту заснування в 1992 році спеціалізувалося на перекладах світової класики художньої та наукової літератури українською мовою. На сьогодні пріоритетний напрям роботи «Основ» – видання унікальних за змістом та оформленням книг, задуманих і втілених молодими українськими авторами.