Видавництво "Основи" випустило путівник "Awesome Odesa"

Як можна популяризувати Україну без шароварщини і банальностей? Видавництво Основи з 2012 року знає, як писати про нашу країну так, аби це було цікаво іноземцям. В червні вийшов четвертий у серії англомовний путівник Awesome Odesa. Попередніми в серії були: Awesome Ukraine, Awesome Lviv та Awesome Kyiv. Уже продано більше 25 000 екземплярів.

 

Тут і далі — сторінки видання Awesome Odesa

 

Одеса — «перлина Чорного моря» — це яскраве мультикультурне місто-порт. Його химерна архітектура, місцева їжа та дикі пляжі вже давно зробили місто популярним місцем для туристів і натхненням для письменників.

 

 

Awesome Odesa переповнена любов'ю до Одеси! Книга не є ані довідником, ані путівником. Скоріше, це проникнення у місто, яке ми обожнюємо — прекрасне, захоплююче і дивне. На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу. Можете прочитати про славетного Рішельє, Одеський концептуалізм, чарівних одеських котів, блошиний ринок на Староконці, «Маскі-шоу», Одеський порт, та улюблений місцевими фалафель на Троїцькій.

 

Обкладинка видання Awesome Odesa