Відкрилась виставка «ДОСВІД ЄДНАННЯ — Майдан 2013-2014»

Днями відкрилась виставка «ДОСВІД ЄДНАННЯ — Майдан 2013-2014», яка експонується у виставковій залі Програми імені Фулбрайта (Київ, Еспланадна, 20, кімн. 904).


Досвід Майдану 2013-2014, усвідомлення контрастів між життям та смертю, свободою та рабством стають феноменами, яким важко дати вичерпне раціонально-логічне визначення. Йдеться про речі, які торкнулись кожного особисто — безпосередні переживання, думки та передбачення учасників й очевидців сповнених драматизму подій. Найбільше цей екзистенціальний пласт відбивається сьогодні у сучасному мистецтві, яке є надійним підґрунтям для формування та підтримки спротиву будь-яким утискам індивідуальної та громадянської свободи.


Мистецтво, яке створювалось до, під час, та після подій української революції передає передчуття та настрої великих змін, а також спонукає відчути подих Майдану знову і знову, як відчували його люди, які відкинули страх заради спільної мети.

 

 

Автор ідеї — старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва, стипендіатка Fulbright Scholar Program 2011/12 Наталія Мусієнко. Куратор, автор концепції —художник Андрій Сидоренко. 

Виставка працюватиме по 23.10.2014, щодня з 10:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.