Відкриття імерсивної виставки SAMSKARA

15 листопада у Києві відкриється імпресивна виставка робіт Андроїда Джонса - SAMSKARA.

 

Самскара — це ледве помітний слід у підсвідомості. Ми подорожуємо крізь життя, між світом та безмежним простором, проте не здатні згадати про це, та зберігаємо лише Самскари. Ми не знаємо, що шукаємо, лишень відчуття втраченого щастя та спрага змін керують нами. Ми впевнені у тому, що те, що ми шукаємо існує.

Усі зображення зі сторінки події на facebook

 

На відвідувачів чекають:

- найбільша колекція картин художника Андроїда Джонса;

- фантастичні шоу на сферичних екранах;

- віртуальні ігри та польоти по світах Самскари;

- покази та перформанси.

 

Імерсивність — це ефект занурення, коли людина не хоче лишатися більше спостерігачем, а стає дійовою особою, котра здатна побачити вінець світотворення, побувати у фантазії митця. Вловити як автор створював свої картини й навіть взяти участь у процесі їхнього творення. Технології 360° та VR дозволять вам відчувати усе, що відбувається у реальному світі.

 

Андроїд Джонс — «цифровий алхімік», став відомим завдяки своїм величезним інсталяціям на фестивалі Burning Man, інтерактивним проекціям на опері у Сідней та Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку. Також він створив обкладинки альбомів для гуртів Papa Roach та Bluetech. «Це шоу можна порівняти з колекцією ключів, котрі я створював десять років у своїй майстерні. І я лише роблю ставку сподіваючись, що глядачі випадково підберуть ключі до замків. І коли вони це зроблять, то скажуть: “Вау, то ось воно що!”»

 

Виставка отпримала нагороди:

Fiske Fulldome Film Festival 2015

Immersive Film Festival 2015

Fulldome Festival 2017

 

м. Київ, Львівська площа 8

з 15-го листопада

Вт–Нд 13:00–23:00

 

 

 

Квитки.

 

Подробиці на samskara.com.ua