Відома французька мисткиня Орлан проведе перформанс у Києві

Центр візуальної культури оголосив Open Call на участь у перформансі «Петиція проти смерті» всесвітньо відомої французької мисткині Орлан, що пройде в рамках Київської бієнале 2017.

 

«Досить означає досить! Це триває надто довго! Це триває тисячоліттями! Це потрібно зупинити! Я не згодна, я не хочу помирати! Я не хочу, щоб мої друзі та рідні помирали! Настав час протистояти смерті!», — говорить французька художниця і запрошує вас взяти участь у перформансі, що відбудеться 26 листопада, о 15:00.

 

Взяти участь можна у два способи:
1) приєднатися до групи людей, на яких протягом вуличної частини перформансу буде "одягнуто" плакати з текстом "Петиції". Щоб долучитися, заповніть, будь ласка, форму.

2) Орлан закликає усіх охочих доєднатися до перформансу з власними гаслами та плакатами. Ваші лозунги можуть стосуватися будь-якої проблематики, за виключенням підтримки мови та ідеологій ненависті.

 

Вулична частина триватиме близько години, після чого всі учасники та глядачі зберуться у концертній залі “Тарілки”, де відбудеться продовження перформансу.

 

Збори учасників відбудуться о 14.45 біля входу до «Тарілки» (вул. Антоновича, 180). 

 

Орлан

Фото: artnet.News

 

ПЕТИЦІЯ ПРОТИ СМЕРТІ: «Досить означає досить! Це триває надто довго! Це триває тисячоліттями! Це потрібно зупинити! Я не згодна, я не хочу помирати! Я не хочу, щоб мої друзі та рідні помирали! Настав час протистояти смерті! Якщо ви згодні зі мною, будь ласка підпишіться тут».


Орлан – одна з найвідоміших у світі французьких художниць.

Орлан використовує своє тіло як медіум, сирий матеріал та візуальну підтримку своєї роботи. Робота відбувається як «публічна дискусія». Орлан – провідна фігура боді-арту й «карнал-арту» (carnal art), згідно з її маніфестом 1989 року. 

Вона створює скульптури, фотографії, перформанси, відео та відеоігри, розширену реальність за допомогою наукових та медичних технік, на зразок хірургії та біогенетики. Це єднині її медіуми – ідея переважає, реальність продовжується. 

Орлан постійно й радикально змінює свої параметри, ламаючи конвенції та «шаблонне мислення». Вона протистоїть природному детермінізму, соціальним та політичним формам домінування, патріархату, релігії, культурній сегрегації та расизму тощо.

Завжди дотепні, пародійні й навіть гротескні, її провокативні роботи можуть шокувати, тому що руйнують наперед встановлені коди.

Орлан отримала нагороду E-reputation, яку дають найбільш популярним в інтернеті художникам.

Більше інформації про Орлан

Вхід вільний.