Відомий дизайнер Стефан Загмейстер особисто презентує свій фільм у Києві

25 березня всесвітньовідомий дизайнер Стефан Загмейстер приїздить в Україну на прем’єру свого документального фільму «The Happy Film» в кінотеатрі Планета Кіно.

 

Тільки цього дня у Києві в рамках презентації пройде автограф-сесія, а перед фільмом Стефан Загмейстер особисто привітає гостей прем’єри своїм спічем.

 

Стефан Загмейстер
Фото: planetakino.ua

 

«The Happy Film» — це експеримент творчої особистості у гонитві за пошуком себе. В один прекрасний момент Стефан вигадує проект зі зміни особистості. Він намагається з'ясувати, які фактори роблять щасливою людину з мегаполісу. За порадою психолога Загмейстер експериментує з трьома різними підходами: медитацією, терапією і медичними препаратами.

 

«The Happy Film» документує його пошуки і чесно показує все, що Стефан зустрічає на своєму шляху: радість, екстаз, розбите серце, зміни, любов і навіть смерть. Загмейстер доповнює усе це безліччю створених візуальних образів і життєвими мудростями, які відображають його допитливість і любов до пригод, і демонструють неповторний талант дизайнера. «The Happy Film» не обіцяє зробити вас щасливим, але подорож автора допоможе дійти до осмислення того, як можна досягти це самостійно.

 

Прем’єрні покази пройдуть у Києві, Одесі, Харкові і Львові. Особисто Стефан Загмейстер представить фільм тільки на прем’єрі у Києві 25 березня.

 

Перший візит Стефана в Україну — важлива подія для креативної індустрії країни. Він є одним із найвідоміших дизайнерів нашого часу, його роботи надихають дизайнерів всього світу, а сам Стефан є особистим кумиром для багатьох з них.

 

Дизайн як робота для Загмейстера — не тільки спосіб самовираження або джерело доходу, але і стиль життя, його основна пристрасть і безкінечне джерело щастя в житті. Він живе в місті своєї мрії, Нью-Йорку, викладає в нью-йоркській школі візуального мистецтва School of Visual Arts і регулярно виступає на конференції TED, розповідаючи про сенс дизайну в житті людей і свій пошук щастя.

 

За свої роботи Стефан неодноразово отримував престижні нагороди, у тому числі отримав Grammy за дизайн обкладинок для музичних альбомів. Серед його клієнтів такі музичні ікони, як The Rolling Stones, Jay-Z, Talking Heads, David Byrne, Brian Eno і музикант Лу Рід, канал HBO і Музей Гуггенхайма.

 

Також Стефан відомий своїми книгами і арт-проектами, в яких він сам часто і стає центральним діючим персонажем, як і у випадку його першого фільму, на який у нього пішло 6 років життя.

 

Придбати квиток

 

Джерело: planetakino.ua