Відому французьку фарсову п’єсу «Ім’я» поставлять в Україні

У листопаді 2017 року в Києві та в Одесі відбудеться українська прем'єра відомої фарсової п'єси французьких драматургів Матьє Делапорта і Олександра де ла Пательєра «Назви своє ім'я!» (фр. «Le Prénom»).

 

Ця п'єса (2010) та однойменний фільм (2011) вже підкорили мільйони сердець в Європі. Французька комедія — це особливий шарм, це завжди про любов, це неймовірні, часом доведені до абсурду ситуації, а також неповторна атмосфера фільмів з Луї де Фюнесом, П'єром Рішаром і Жераром Депарьдье. Якщо ви сучасна людина, яка прагне яскравих надихаючих вражень, приходьте на прем'єру недитячої вистави «Назви своє ім'я!». З одного боку це знайома історія про друзів дитинства, які близькі настільки, що, здавалося б, знають один про одного все. Але, виявляється, у кожного є свій скелет у шафі. І в одну мить все може полетіти шкереберть... На перший погляд легка комедійна вистава насправді змусить вас замислитися над багатьма актуальними та непростими темами.

 

Кадр із фільму «Ім'я» (2011) © Jean-Claude Lother

uniFrance Films

 

Блискучий акторський ансамбль перенесе вас на декілька годин в Париж, у химерний світ сучасних респектабельних французів. Знайомтеся, дійові особи та виконавці:

 

Віктор Гаро — викладач французької літератури в університеті, співробітник видавництва «Критичні віхи», генеральний секретар Товариства історії літератури / Олег Прімогенов — актор «Дикого театру»; відомі кінороботи «Хрустальов, машину!», «Залізна сотня», «Поганий хороший коп», «Майор і магія», «Поводир».

 

Елізабет Гаро-Ларше, дружина Віктора — викладачка французької в ліцеї Гектора Берліоза, фінансистка кіноклубу та членкиня батьківського комітету / Леся Самаєва — Заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру на лівому березі Дніпра; відомі кінороботи: «Свати», «Кандидат», «Заборонене кохання», «Краща тиждень мого життя».

 

 

Венсан Ларше, кращий друг Віктора, брат Елізабет. Венсан — чоловік з красивою зовнішністю і з блискучою кар'єрою / Андрій Кронглевський — актор «Дикого театру», відомі кінороботи: «Краща тиждень мого життя», «Догори дригом», «Чемпіони з підворіття».


Клод Гатіньyoль, перший тромбон філармонічного оркестру Радіо Франції. Друг дитинства Елізабет і Венсана / Анатолій Сомик — актор Київського академічного Молодого театру, відомі кінороботи: «Військовий шпиталь», «Друге життя», «Слуга Народу», «Сашка».

 

Софі Каравате, чарівна і пікантна жінка, подруга Венсана, яка скоро народить йому дитину / Дарина Легейда — актриса національного академічного драматичного театру ім. І.Франка; відомі кінороботи: «Артистка», «Спокуса», «Співачка».


Вистава йде російською мовою.

 

За мотивами п'єси «Ім'я» Матьє Делапорт і Олександра де ла Пательера.

 

Режисерка-постановниця: Юлія Маслак, лауреатка премії «Київська Пектораль».

Художниця: Олеся Головач, головна художниця Івано-Франківського театру ім. І.Франка, учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок сценографів.