Виставка CORPUSCULUM II покаже абстрактну скульптуру 35 авторів

З 20 по 30 червня 2017 у київській галереї «ЛАВРА» відбудеться скульптурний проект CORPUSCULUM II, який вже вдруге представить роботи 35 митців, а саме скульпторів, котрі висловлюються за допомогою абстрактних форм, що демонструють відсторонені та метафізичні уявлення про буття та самоідентифікацію митця.  

 

Загострене,навіть утроване виокремлення теми абстрактної скульптури, направлене на звернення уваги і зацікавленість з боку поціновувачив пластичного мистецтва до нефігуративу, його потенціалу в Україні та закордоном, пошук нових шляхів висловлювання за допомогою традиційних та неочікуваних для скульптури матеріалів та технік. Проект ініціює створення нових робіт та націлений на пошук, відкриття нових імен серед українських скульпторів.  

 

 

Окрім виставкової частини проекту планується проведення освітніх подій, воркшопів із залученням експертів актуального мистецтва (зокрема скульптури). В рамках виставки буде виданий каталог з роботами учасників.

 

Учасники проекту: Ігор Береза, Влад Волосенко, Юрій Войтович, Марко Галенко, Сергій Галенко, Петро Гронский, Олеся Дворак-Галік, Олена Додатко, Ганна Друль, Микола Єзерський, Єгор Зігура, Микита Зігура, Олексій Золотарьов, Кирило Журавель, Сергій Кайдак, Беата Корн, Оксана Левченя-Костянтиновська, Ірина Марко, Юрій Мусатов, Анна Надуда, Ілля Новгородов, Іван Підгайний, Петро Пірогов, Ліза Портнова, Олександр Притула, Віталій Протосеня, Ольга Радіонова, Костянтин Синицький, Василь Татарський, Олександр Турецький, Павло Фрайман, Володимир Хижинский, Євген Штейн, Даніїл Шуміхін.

 

 

Партнером заходу виступає ЖК «Щасливий» (інвестиційно-будівельна компанія «Нова Будова»). Проект підтримали: фамільна типографія ArtHuss та об’єднання «Скульптурний цех», медіапартнер: інформаційний ресурс «Чорнозем».

 

Відкриття проекту відбудеться 20 червня у 19.00.

 

Місце проведення: галерея «Лавра», Київ, вул.Лаврська, 1.

 

Слідкуйте за новинами на сторінці facebook.

 

Куратори проекту: Катерина Пігайна, Ірина Боровець.