Проекти Іллі Чічкана та Маші Шубіної у галереї Худпромо

 

У галереї Худпромо (Одеса) відкрилася виставка Іллі Чічкана та Маші Шубіної.
Проект Іллі private Pinacotheca —це зустріч зі старими друзями: Вінсентом Ван Гогом, Анрі Матіссом, Полем Гогеном, Пабло Пікассо, Клодом Моне і Едвардом Мунком, класичними шедеврами модернізму у впізнаваній інтерпретації Іллі Чичкана.
«Постмодернізм пов'язаний із претензією на зміну філософських парадигм, що сполучається з глибокою та різнобічною критикою панлогізму, раціоналізму, об'єктивізму та історизму, властивих попередній західноєвропейській традиції,» — йдеться у програмному тексті проекту private Pinacotheca.
Проект Маші Шубіної LostandFounDangerous — це відповідь на безглузде кровопролиття, глобалізацію та наступ політики, техніки, корпорацій на життя окремої людини.
«Міністерства, Синдикати, Уряди землі, поверніть вкрадені вами кольори... Поверніть Колір і ми змішаємо його на палітрі, додамо трохи гіркого та солодкого шоколаду і заллємо світ солодкою конверсією, і розплавити сталь, як тане шоколад, теплотою наших рук,» — йдеться у програмному тексті виставки LostandFounDangerous.
Виставка триватиме до 10 липня.