Виставка Марини Шкарупи покаже людство, що шукає вихід

21 квітня о 18.00 в галереї "Дім Миколи" (м. Київ, вул. Iвана Мазепи, 13) відбудеться відкриття персональної виставки Марини Шкарупи "Тонка межа".

 

Виставка Марини Шкарупи "Тонка межа" являє собою серію широкомасштабних полотен живопису, які, наче кіно, мають і історію, і сюжет, і жанр. За жанром це і фантастика і драма. Сюжет же являє нам дегуманізовану реальність сучасного суспільства, яка змушує людину шукати вихід — напружено міркувати, щось відкидати в собі і на щось наважуватись. Суспільству необхідно пережити катарсис для того, щоб перейти на вищій рівень духовного розвитку. Для підняття на наступну сходинку на колективному рівні, людству необхідно пройти повільний процес індивідуального духовного відродження.

 

Тут і далі — твори Марини Шкарупи


Роботи Марини Шкарупи високо цінуються як глядачами, так і професіоналами. Вона брала участь в багатьох україньських та міжнародних виставкових проектах. Таких, як Відео Арт Фестиваль "Videoformes" у Клермонт Феррані, Франція, Флорентійському Бієнале, Art Kiev Contemporary, Музеї сучасного мистецтва у П’ярну, Естонія, на виставці українського мистецтва в Досі, Катар, на честь двадцятип’ятиріччя незалежності України, у проекті "Місяць українського мистецтва" в Абу Дабі, Арабські Емірати та в багатьох інших проектах.

 


Роботи художниці знаходяться у приватних колекціях в Іспанії, Україні, Чехії, Австралії, Музеї сучасного мистецтва у П’ярну, Естонія, Міжнародному арт-центрі Abu Dhabi Art Hub, ОАЕ.

 

Кураторка: Наталія Мaнжалій