Виставка, присвячена лінії, відкриється в Києві

14 грудня о 18.00 в арт-просторі Unlimited Art Foundation відбудеться відкриття виставки «Via line». Це перша частина проекту, присвяченого дослідженню художніх практик крізь призму ключових понять в області абстрактного мистецтва лінія, форма, колір. У виставці беруть участь художники: Марта Ващук, Бадрі Губіанурі, Олена Домбровська, Анна Миронова, Юрій Пікуль і Сергій Попов.

 

 

Перша виставка «Via line» демонструє роботи, в яких лінія є основним образотворчим елементом для вираження творчих ідей, відчуттів або концептів. За допомогою лінії, як виразного засобу і образу, художники створюють особливу художню естетику — тонку, чуттєву, поетичну і філософську. У наступних виставках художники представлять свої експерименти з формою і кольором.

 

«Основна мета проекту полягає в послідовному прояві роботи художників з ключовими елементами мови безпредметного мистецтва — лінія, форма, колір. Автори незалежно один від одного приходять в своїх індивідуальних практиках до використання мінімальних візуальних засобів і форм, геометрично інтуїтивного або концептуального методу створення твору в своїх художніх практиках, дослідженнях і експериментах», — резюмує ініціатор проекту, художник Сергій Попов.

 


 

Тетяна Міронова, засновниця Unlimited Art Foundation:

«Абстракція сьогодні — один з найцікавіших і затребуваних напрямків сучасного мистецтва. Дуже приємно, що українська традиція абстракції, яка свого часу вплинула на розвиток світового мистецтва, продовжує розвиватися, залишається цікавою і конкурентоспроможною».