Виставка робіт Сергія Григоряна та Миколи Джичка

Сьогодні о 17 годині в галереї «Арт на мур», Бастіон, що в Івано-Франківську, розпочне роботу виставка робіт Сергія Григоряна та Миколи Джичка. До експозиції увійшли фото та відео, також відвідувачам буде представлено перформанс.

 

З допомогою арт-об'єктів, що супроводжуються фотофіксацією, художники спробують показати багатогранність процесу трансформації в свідомості більшості мирних громадян з аграрної держави в міліарну.

 

У країні, де провідною галуззю є сільське господарство, існує народний вислів: «раз на рік стріляє навіть  віник». Цей «раз на рік» наступив цієї весни, і стріляти може не тільки віник, а й інший  садівницько-городній інвентар. Це той  момент коли мирний садівник  змушений якнайскоріше опанувати ази військової справи, а промисловість, що досі  виготовляла граблі  й трактори, будувати танки  і стрілецьке озброєння.

 

Як змінюється світосприйняття, ламається менталітет, трансформується психологія соціуму перед загрозою втрати власного життя, житла, країни? Весна  вносить неочікувані зміни: сапа перетворюється на снайперську гвинтівку,  лопата стає кулеметом, а міцні дідівські вила набувають обрисів АК… сад, поле, город стають полем битви. Шкідники дедалі небезпечніші і підступніші, тому порятунок народу в руках самого  народу, а в руках у нас вила — зброя що перетворює окупанта на органічні добрива для нашої землі годувальниці.