Виставка українського мистецтва потрапила у шорт-ліст Global Fine Art Award

Виставка українського сучасного мистецтва «Перманентна Революція», яка експонувалась у Музеї Людвіга в Будапешті (06.04.-24.06.2018) потрапила до шорт-лісту престижної міжнародної премії Global Fine Art Award. Проект, представлений за підтримки Zenko Foundation, увійшов до списку світових виставок номінованих у категорії "Кращий пост-воєнний арт-проект / сучасне мистецтво – Best Post War / Contemporary (WWII-Present)", разом із проектами Тейт та Гуггенхайм. Українська виставка потрапила до такого списку вперше.

Усі зобаження надані Zenko Foundation


Програма Global Fine Art Award створена для відзначення інновацій та кращих досягнень у сфері дизайну, історичного контексту, освітніх цінностей та соціальних проблем. Місія програми полягає у розвитку інтересу до мистецтва та підвищення його освітньої ролі у суспільстві. Для вибору номінантів програма протягом року проводить дослідження кураторських проектів та інсталяцій у всьому світі та обирає групові або персональні тематичні виставки. 94 номінанти цього року представляють шість континентів, 31 країну, серед яких Україна. Нагородження переможців цього року відбудеться 12 березня, 2019 року.

 

Куратори українського проекту «Перманентна революція» – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша, Джулія Фабеньї та Вікторія Попович.

 

Учасники проекту:

APL315, Пьотр Армяновський, Сергій Братков, Анатолій Бєлов, Артем Волокітін, Станіслав Волязловьский, Вова Воротньов, Жанна Кадирова, Гліб Катчук та Ольга Кашимбєкова, Алевтина Кахідзе, Борис Кашапов, Аліна Клейтман, Тарас Ковач, Дар’я Кольцова, Марія Куликовська, Юрій Лейдерман та Ігор Чацкін, Микола Маценко, Борис Михайлов, Роман Михайлов, Роман Мінін, Євген Нікіфоров, Нацпром (Олег Тістол та Микола Маценко), Сергій Петлюк, Ігор Петров, Олексій Радинський, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Василь Цаголов, Олександр Чекменьов, Давид Чичкан, Мітя Чуріков, Микита Шаленний, OpenGroup, SzuperGallery (Сузанна Клаузен та Павло Керестей).

 

Проект за підтримки: Peter und Irene Ludwig Stiftung, Embassy of Ukraine to Hungary, Emberi Eroforrások Minisztériuma, MUPA Budapest, UTICO, Ost-West Express.

 

Про Zenko Foundation.

Заснована у 2015 році, українська фундація, яка підтримує і розвиває сучасне мистецтво та культуру України. Пріоритетними напрямками роботи Zenko Foundation є: виставкова програма українського сучасного мистецтва у масштабних національних і міжнародних проектах; підвищення інтересу широкого кола глядачів до українського сучасного мистецтва в Україні та за її межами; міжкультурні колаборації у сфері культури та мистецтва. В колекції Zenko Foundation – понад 400 творів вітчизняних сучасних художників.