Виставка «Київ 1914: мир/війна» в Музеї історії Києва

 

З 14 жовтня в Музеї історії Києва можна буде переглянути експозицію виставки «Київ 1914: мир/війна», яка приурочена до сторіччя від початку Першої світової війни.

 

Експозиція поділена на дві частини: «мир» та «війна». Експозиція мирного час представить освіту, архітектуру, побут, моду та культуру, війну ж представлено неодмінними її атрибутами: зброєю, мундирами, транспортними засобами, медичними інструментами, ілюстраціями та артефактами побутового життя Києва воєнних часів.

 

 

На виставці «Київ 1914: мир/війна» представлено понад 400 експонатів — оригінальних артефактів, моделей та інсталяцій, а також світлин, документів і об’єктів тих часів. Цей проект — в авангарді застосування  в Україні інтерактивно-мультимедійний музейних засобів. Завдяки сенсорним панелям, моніторам, інтерактивним об’єктам, ігровим елементам матеріал експозиції зроблено цікавим і для дітей та дорослих, і для істориків та нефахівців. Побувати у довоєнному кінотеатрі, пройти залізничним пероном, потрапити в мобілізаційний пункт, відвідати госпіталь і навіть побути кулеметником — усі ці можливості надає виставка в Музеї історії Києва.

 

 

Війна змінила обличчя Києва і його мешканців. Але навіть у страшні часи існує дружба, любов, доброта та геройство. Упродовж екскурсії кожен відвідувач познайомиться з життям киян тих часів та дізнається про повороти їхніх доль.

 

Виставка працюватиме до 18 січня 2015 року щоденн з 10:00 до 19:00.