Візуальне мистецтво на GOGOLFEST‒2017

В рамках міжнародного фестивалю GOGOLFEST‒2017, що пройде з 9 по 10 вересня, окрім інших подій на території ВДНГ відкриються два павільони візуальної програми.

 

У проекті візьмуть участь художники з України, Польщі, Росії, Казахстану, Австрії, Нідерландів, які були запрошені у проект шляхом open-call. Всі вони працюють як у традиційних видах мистецтва, так і у нових, експерементують з матеріалами, простором, галузями, часто використовуючи міждесциплінарні зв’язки.

 

Автори представлять вже існуючі роботи, а також створюватимуть нові, виробництво яких вже триває як в Україні, так і у міжнародних студіях.

 

Скульптурний проект Terra Firma

Give me one good night on «terra firma». I'll do anything you want tomorrow

7 павільон ВДНГ

 

Чи замислюємося ми наскільки важливо відчувати твердиню під ногами. Невід’ємна складова щоденного буття, непомітна та природня. Ким були б ми, якщо б не вона. Щоб ми могли, якщо б не основа під нами, базис нашого всього. Нас і все, що більше за нас, творіння рук наших, може витримати тільки вона.

 

Проект представляє великі скульптурні форми як ремінісценцію нашого існування зі всіма його проявами невід’ємно та завдяки очевидності і нескінченності Terra Firma у всесвітньому потоці та взаємодії біочасток.

 

Учасники проекту: Олександр Турецький, Віктор Гриза, Юлія Яланжи (Invogue Gallery), Оксана Чепелик, Олена Піскова, Максим Жестков, Ганна Надуда, Артем Присяжнюк, Саша Пес, Іван  Власенко, Олена Самарська, Катерина Сніжко, Артем Стрембицький, Ольга Собко, Маргарита Шерстюк, Василь Татарський, Віктор Ареф’єв, Kristofor&Kleymenova.

 

В рамках проекту відбудеться презентація нової відеороботи The Elements гуру міжнародного motion-дизайну Максима Жесткова та онлайн-спілкування з автором. (10 вересня, 17.30).

 

Вхід вільний за наявності фестивального квитка.

 

Максим Жестков. Motion-дизайн


 Мистецтво молодих Revision

3 павільон ВДНГ


Проект призначений представити розвиток, трансформацію творчої думки української молоді у сучасному світі швидких змін та трансформацій, подвійних стандартів та сумнівних істин. На перший погляд,  роботи не мають між собою зв’язків та перетинань. Так і є. Це лише можливість поглянути і відчути експозицію з точки зору медіумів сучасної культури та суспільства, на те, що відбувається з кожним з нас. Технічний прогрес, соціальні мережі, змінення та маніпуляції свідомістю крізь мережу, штучний інтелект та штучна плоть, ідеальна картинка, як культ, асексуальність та віртуальне кохання, війна, підкорення інших територій та вимірів, переосмислення себе у спільному бажанні переосмислити всіх скопом, глобалізація та урбанізація, надія на зміни через викривлення або доповнення реальності. Коли, як не зараз стає доречним говорити про розширення діапазону мислення сучасних українских митців та впевнену інтеграцію у світовий мистецький фрейм?

 

Учасники: Олексій Зайцев, Іван Полтораченко, Віталіна Боярська, Марія Крутоголова, Ірина Гнатенко, Дар’я Філіпова, Маша Романенко, Анна Мананкіна, Надія Смірнова, Богдан Кухарський, Марина Москаленко, Ольга Федорова, Богдан Піліпушко, Віолетта Нагорна, Олексій Ревіка, Олександр Вовк, Марія Маголі, Олег Харч, Богдан Мороз, Вікторія Каштанова-Калашник, Наталія Лісова, В’ячеслав Фокін, Патриція Півош, Тимофей Максименко, Артем Присяжнюк, Віталій Правдицький, арт-група Мутро, Іван Півдгайний, Астіан Рей, Надя Смірнова, Катя Соколова, Олена Самарська, Вальдемарт Клюзко, Сергій Задорецький, Тетяна Корнєєва.

 

9 вересня о 22.00 в рамках візуальної програми фестивалю відбудеться ЦВИНТАРarty, самоіронічні сходини на тему швидкоплинності життя та трансформації цієї туги у повну екзальтацію з елементами фрізлайту. На вході діятеме мерчандайз з додатковими інструментами для повноцінної туги.

 

Також, в рамках проекту відбудуться декілька перформансів, одним з яких стане перформанс «Aophone» або Cинтезатор з живих людей від арт-групи «Мутро» (9, 10 вересня, 16.00).

 

Вхід вільний за наявності фестивального квитка.

 


Олексій Зайцев. Фрагмент із серії «Важливі речі»

 

Кураторка: Катерина Підгайна


Партнери  візуальної програми: Київський картонно-паперовий комбінат«Скульптурний цех»