Волязловський влаштує садизм кульковою ручкою

Карась Галерея представляє нову виставку Стаса Волязловського, що отримала назву «Лібертаж». У ній завдяки малюнкам кульковою ручкою художник ставить питання про внутрішню свободу, суголосне поглядам французького філософа Маркіза де Сада.

 

 

Стаса Волязловського називають «L’enfant terrible сучасного українського мистецтва». У 2010-му він став лауреатом премії Казимира Малевича. «Як і тексти де Сада, зображення Волязловського можуть ранити людей, тому мистецькі діалоги ведуться у закритому просторі культурних та наукових інституцій із регульованим доступом. Теми робіт Волязловського на перший погляд здаються примітивними, але вони вічні, як скіфські баби або античні фрески вакханалій. Це ода життю у всіх його проявах, це графічний лібертаж та філософія відвертості», – повідомляють організатори «Лібертажа».

 

До виставки увійшли роботи Стаса Волязловського з проекту «А4, Кулькова ручка». На відкритті експозиції презентують каталог автора, виданий Карась Галереєю, а також покажуть його відео-арт.

 

«Лібертаж» триватиме у Карась Галереї (м. Київ; Андріївський узвіз, 22а) із 16 до 23 грудня. Відкриття виставки – 16 грудня о 19:00