Воркшоп з просторового розвитку Мистецького Арсеналу: Open Call

Мистецький Арсенал та школа CANactions оголосили початок конкурсу на участь у 6-денному міжнародному міждисциплінарному воркшопі в рамках 10-го Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2017 (з повною залученістю учасників). Воркшоп відбудеться 29 травня ‒ 3 червня 2017 року в Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська 10-12, Київ, Україна). Робоча мова: англійська.

 

Воркшоп у рамках Фестивалю CANactions 2015 / Усі фото надано організаторами

 

Куратор: Mirjam Niemeyer / helsinkizurich (FI / CH)


Тьютори:  Víctor Cano Ciborro, Fani Kostourou, Adriana Pablos / Future Architecture Platform: call for ideas 2017

 

Профіль учасників: критично-мислячі практикуючі спеціалісти, дослідники, митці здосвідом роботи (навчання) в сферах урбанізму, планування міст, архітектури, економіки,політики та культури, журналістики, соціології та інших дотичних сфер діяльності

Кількість учасників: до 24

 

Воркшоп у рамках Фестивалю CANactions 2013

Воркшоп у рамках Фестивалю CANactions 2014

 

Основною метою воркшопу є розробка сценаріїв просторового розвитку «Мистецького Арсеналу» міждисциплінарними командами учасників під керівництвом куратора та тьюторів, включаючи:
а / просторовий розвиток («hard transformations»): проектно-планувальні пропозиції, що повинні призвести до довготривалих та покрокових трансформацій визначених будівель та просторів «Арсеналу» з урахуванням актуальних викликів і можливостей

б / розвиток досвіду («soft transformations»): пропозиції щодо створення й використання просторів та будівель «Арсеналу», стратегічно націлених на створення нового досвіду відвідування та взаємодії з простором «Мистецького Арсеналу».

 

Воркшоп у рамках Фестивалю CANactions 2014

 

Участь у воркшопі безкоштовна.


CANactions забезпечує: проживання в хостелі, розташованому в центрі Києва на період з 28 травня по 4 червня 2017, обіди та кава-брейки, безкоштовні квитки на всі події Міжнародного Архітектурного Фестивалю CANactions 2017


Кінцевий термін подачі заявок: 7 травня 2017 
ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

* * *

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» — великий культурний осередок всеукраїнського та міжнародного значення, розташований в історичному центрі міста Київ. 

 

Арсенал (фр. arsenal) був збудований як підприємство для ремонту, виготовлення та зберігання зброї у 1783-1801 рр. за проектом генерал-поручика артилерії Івана Меллера для потреб київського гарнізону. Будівля Старого Арсеналу – історико-архітектурна пам’ятка державного значення на заповідній території Старої Києво-Печерської фортеці. За роки Незалежності України, а саме з 2005 року, Арсенал став культурною та мистецькою інституцією та отримав назву «Мистецький Арсенал». Загальна площа «Мистецького Арсеналу» становить 9,8 га, виставкова площа будівлі Старого Арсеналу становить 56 000 кв. м.

 

Сьогодні комплекс «Мистецького Арсеналу» частково перебуває у стані реконструкції, тому лише 12 000 кв.м. його площі використовуються для виставок та інших мистецьких подій.