Всеукраїнський мистецький конкурс для студентів пройде в Ужгороді

З 25 до 29 квітня 2017 року в обласному центрі Закарпаття — місті Ужгороді пройде ІІ Всеукраїнський конкурс з живопису “Срібний мольберт”, до участі в якому запрошуються студенти мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації.

 

Організатор конкурсу — культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

 


 

“Одним із завдань фундації є підтримка мистецької молоді, сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл України. Окрім того, ми маємо за мету популяризувати та стимулювати розвиток сучасного українського мистецтва. “Срібний мольберт” — це один із наших проектів, який дозволяє реалізувати ці завдання”, — підкреслює засновник фундації Brovdi Art Роберт Бровді.  

 

Відповідно до умов конкурсу, у “Срібному мольберті” можуть взяти участь студенти 2-6 курсів, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «дизайн».

 

Авторитетне журі конкурсу оцінюватиме роботи учасників у трьох номінаціях: «Міський пейзаж», «Портрет» та «Імпровізація». На виконання робіт у кожній номінації відводиться один конкурсний день (6 годин).

 

Організатор конкурсу забезпечує безоплатне проживання та харчування учасників, надає локацію та матеріали для виконання конкурсних робіт, а також гарантує культурно-екскурсійну програму.


За результатами творчого змагання журі визначає трьох переможців у кожній номінації. Призовий фонд: І-е місце — 15 000 грн., ІІ-е місце — 10 000 грн., ІІІ-е місце — 5 000 грн.

 

Дати подачі заявок-анкет до участі — з 20 березня до 18 квітня. Умови попереднього відбору та реєстрація учасників здійснюється онлайн на сайті molbert.brovdi.art

 

Усі конкурсанти отримають сертифікати учасників та подарунки. Роботи молодих митців будуть надруковані в каталозі проекту.

 

“Срібний мольберт” проводиться вдруге поспіль. Минулого року в  мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22 вузів 13 регіонів України. Детальніше