Проекти про подорож українських митців Словенією

Міністерство закордонних справ України, Посольство Республіки Словенія в Україні та  Консульство Республіки Словенія в Харкові представляють виставкові проекти «Slovenia / ART scanning» та  «Photoarchive». Відкриття відбудеться 27 травня о 17:00 за адресою: м. Київ; Михайлівська площа, 1 (будівля Міністерства закордонних справ України, 3 під’їзд). Проекти здійснено Центром сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».

 

 

Обидва заходи покажуть враження українських митців від подорожі Словенією. Проект «Slovenia / ART scanning» презентує «сучасну, динамічну і водночас затишну і доброзичливу Словенію». Про стародавню архітектуру і дбайливе ставлення до неї розповість проект «Photoarchive».

 

Учасники проектів: Роман Мінін, Олексій Яловега, Олег Винник – Штеп, Владислав Бондаренко. Куратор – Анна Кравченко.

 

«Я вірю в силу культурної дипломатії. Мистецтво змінює нас і світ довкола нас, дозволяючи краще розуміти один одного, пізнавати всі різноманітні фарби сучасного світу, знаходити спільні цінності та шанувати те, що нас відрізняє. Радий, що цим проектом спільно з нашими партнерами нам вдалося зробити свій внесок у цю важливу справу», – розповідає про ініціативу Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 

Проекти «Slovenia / ART scanning» та  «Photoarchive» також презентували в Харкові в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у вересні 2014 року.