Йорінде Фойгт. «Сіль, Цукор, Секс»

У галереї Lisson (Мілан) проходить персональна виставка Йорінде Фойгт під назвою «Сіль, Цукор, Секс». На ній представлені малюнки, створені художницею у співпраці з Мадсом Дінесом – впливовим молодим модельєром з Берліну.

 

 

Фойгт породжує надзвичайно оригінальні абстрактні форми, які нерозривно пов’язані між собою лініями тексту і руху. Серія робіт «Сіль, Цукор, Секс» зроблена у пастельних тонах, з використанням олівця і туші. Вона є алюзією на частини організму, що регулюють фізіологічне виробництво трьох складників назви проекту. На полотнах Фойгт розпускається квітка внутрішніх органів та нервів зі стеблами та гілками ферментів і поживних речовин, необхідних для росту та розвитку клітин.

 

 

Червоні та рум’яні відтінки в творах Фойгт символізують тепло та енергію, а також емоційний резонанс з пристрастю. На картинах знайшли своє відображення власні жести та внутрішні процеси художниці у часі та просторі.

 

 

Співавтор мисткині Мадс Дінес наповнює свої новаторські колекції художнім, духовним і навіть політичним підтекстами. Для виставки Дінес створив кімоно, а Йорінде додала на них бризки фарби, перетворивши таким чином естетичні об’єкти на багатофункціональні. Фойгт і Дінес називають ці твори «картинами, які можна носити».

 

 

 

 

«Сіль, Цукор, Секс» експонуватиметься до 13 березня.

 

Джерело: www.lissongallery.com