Зимова літературна школа в Карпатах

Центр літературної освіти оголошує набір на Зимову літературну школу в Карпатах. Курс триватиме з 23 до 28 лютого. Заявки приймаються до 10 лютого включно.

 

Зимова літературна школа – це 50 годин лекційних і практичних занять, неформальних зустрічей та літературних вечорів. Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні засади літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма, а також про те, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі та яких помилок уникати авторам-початківцям. Курс розрахований як на «новачків» у літературі, так і на досвідчених літераторів.

 

Лектори Зимової літшколи – досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та культурні менеджери. Серед них: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків. Спеціальний гість курсу – польська письменниця Юстина Чеховська, яка прочитає блок лекцій про creative writing.

 

Подати заявку на Зимову літературну школу можна, заповнивши відповідну електронну анкету. Далі організатори на конкурсній основі відберуть 30 учасників курсу. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2600 грн. (у вартість входить навчання, проживання у котеджі, дворазове харчування, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали тощо).

 

За більш детальною інформацією про курс можна звертатися на електронну пошту litosvita.org@gmail.com або за телефоном: 068-803-24-97 (Дмитро Стретович).