Зустріч з воєнними фотографами Ману Брабо і Нікласом Мельтіо пройде в Києві

23 квітня у Школі фотографії Bird in Flight фотожурналісти Ману Брабо і Ніклас Мельтіо розкажуть про свій досвід роботи на війні.


Іспанський фотограф Ману Брабо відомий своїми гранично жорсткими репортажами з гарячих точок. Брабо висвітлював конфлікт на Донбасі для The New York Times, а до цього знімав катастрофи і війни в Гондурасі, Гаїті, Болівії, Косово і на Близькому Сході. Навесні 2011 року в Лівії він провів півтора місяці в полоні. У 2013-му — отримав Пулітцерівську премію за фотографії з війни в Сирії; у 2015-му разом з однодумцями заснував незалежний інтернет-журнал ME-MO, мета якого — розповідати побачені на війнах історії без цензури. Зараз Ману Брабо знімає військовий конфлікт на Сході України.

 

Фото: Ману Брабо. Танк лівійських сил, пов'язаних з урядом Тріполі, стріляє у позиції ісламської держави в Сірте, Лівія, вересень 2016 року (A tank of the Libyan forces affiliated to the Tripoli government shoots against Islamic State positions in Sirte, Libya, September, 2016)


Ніклас Мельтіо — фотожурналіст-фрілансер з Фінляндії. Знімав війни в Афганістані, Лівії та Сирії, післявоєнні події в Іраку, голод в Сомаліленді, холеру на Гаїті і протести в Каїрі. У 2011 році він опублікував свою першу книгу «Вулиця за вулицею, будинок за будинком» з фотографіями битви при Дафнії в Місраті (Лівія). Фоторепортаж Мельтіо з Сирії отримав нагороду на фестивалі в Перпіньяні і посів третє місце в конкурсі Pictures of the Year International. Зараз Ніклас Мельтіо спільно з Ману Брабо висвітлює війну на Донбасі.


На зустрічі у Школі Bird In Flight фотожурналісти покажуть свої роботи, зокрема недавні знімки з Донбасу, розкажуть про індивідуальні підходи в освітленні конфліктів і про сучасні стандарти фотожурналістики на війні.

 

Початок о 16.00.


Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.


Сайт Ману Брабо

Сайт Нікласа Мельтіо