«АртПоле» відкриває «Вхід на Схід»

«Вхід на Схід» – новий проект мистецької агенції «АртПоле», який триває протягом жовтня-листопада. Це серія арт-заходів у Бердянську, що покликані налагодити культурний зв’язок зі східними регіонами нашої країни.

 

Ілюстрація до проекту

 

6 жовтня в рамках проекту львівські музиканти Уляна Горбачевська та Володимир Бедзвін представили програму «СТЕП», що складається з архаїчних пісень та імпровізації. 10 жовтня в Бердянську показали проект «:::стежка:::»цього разу із кримськими сюжетами працював київський художник Андрій Гуренко, що створив мурал на стіні Бердянського художнього музею.

 

Також щовівторка «Вхід на Схід» влаштовує експериментальні мистецькі імпрези на межі музики, поезії та візуального мистецтва, в яких беруть участь автори з України, Туреччини та Білорусі – Любов Якимчук, Марк Токар, Ольга Михайлюк, Олексій Ворсоба, Мустафа Кізілделі, Сервер Шерфедінов, Рустем Асанов, Мирослав Вайда, Віталій Кохан й інші.

 

Нарешті, 10 листопада відкриється фотовиставка про Бердянськ, в рамках якої будуть представлені роботи Вадима Ількова (Київ), Олени Ястребової (Торез) та Сергія Кравченка (Мінськ), що відвідали місто у рамках своєрдної творчої резиденції.

 

Всі заходи проекту «АРТПОЛЕ: Вхід на Схід» проводяться в Бердянському художньому музеї ім. Бродського в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook