Філософ, художник, мистецтвознавиця та головний редактор ART UKRAINE поговорять про образ і спогад

10 жовтня о 16:00 в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) відбудеться публічна дискусія «Образ і спогад. Мистецтво як місце пам’яті». Вона завершить цьогорічний проект «Дискусійна платформа» на Х Форумі ART KYIV Contemporary 2015.

 

У розмові візьмуть участь: Володимир Єрмоленко (філософ, письменник), Аліса Ложкіна (головний редактор ART UKRAINE, спів-куратор ART KYIV Contemporary), Тиберій Сільваші (художник), Євгенія Моляр (мистецтвознавиця, кураторка проекту SOVIET MOSAIC IN UKRAINE фонду ІЗОЛЯЦІЯ).

 

Робота Тиберія Сільваші. Автор фото – Маша Бикова

 

«В контексті звернення до образів колективної і індивідуальної пам'яті постає питання, якою є роль переосмислення минулого у творчих пошуках окремих українських митців. Водночас ця тенденція має й інший вимір – як офіційний запит на формування нового канону шляхом ревізії українського мистецтва ХХ століття», – такими словами до дискусії підводять її організатори.

 

Нагадаємо, що на цьогорічній «Дискусійній платформі» вже відбулися дві зустрічі. 30 вересня Ольга Балашова та Матвій Вайсберг говорили на тему «(Не)можливість дефініцій», а 7 жовтня Олександр Соловйов і Арсен Савадов поспілкувалися про «Нові міфології в сучасному українському мистецтві».

 

Розшифровка дискусії Ольги Балашової та Матвія Вайсберга на сайті ART UKRAINE

 

Ілюстрація: shcherbenkoartcentre.com