«Геометрія просвітлення» митця й майстра йоги Андрія Сідерського. Продовження

Виставковий проект «Геометрія Просвітлення», який розпочався 17.01.2017 у Музеї Історії Києва й тривав до 15.02.2017, став популярним місцем відвідування та взаємодії з його незвичайним за насиченістю простором, створеним творами Андрія Сідерського та доповненим скульптурами Богдана Андрійцева. 

 

Тут і далі — фото проекту «Геометрія Просвітлення»

Надано організаторами

Неофіційним гаслом проекту стало «Найкраще підсилення у Києві» (Best empowering in Kyiv). 

Люди приходять і вертаються ще, подовгу вдивляються в роботи митців, зосереджуючись або навпаки розслабляючись. Сергій Шевлюга, начальник відділу виставок МВЦ «Музей Історії Києва» зазначає: «Геометрія Просвітлення — один із тих проектів, на який постійно йдуть люди. І це чудово, оскільки виставка наповнена змістом, і тому цікава людям». 

 Сильним елементом виставкового проекту також стала лекція доктора філософських наук Тараса Лютого на тему «Антропологія просвітлення», яка відбулася в рамках програми виставки.

 

Учасники зустрічі поділилися враженнями: 


«...Коли до загальних вражень про виставку додається спроба філософського осмислення, або, якщо точніше, — осмислення за допомогою філософа, то настає "просвітлення", навіть якщо спочатку ти більше був націлений розібратися в геометрії або антропології…»


«А чи буде ще продовження цього проекту? Хочеться продовження...»

 Цікавим було те, як у просторі, налаштованому роботами Андрія Сідерського — двома сяючими сферичними обєктами і "магічною чорнильницею", у ході обговорення лектором теми просвітлення через ракурс східної та західної традицій, слухачам вдалося фокусувати увагу як на зовнішньому, так і на внутрішньому, глибоко сприймати та вільно ділитися. Створилася надзвичайно інтерактивна атмосфера.

 Організатор проекту, менеджер s.com.ua - post Modern ArtGallery Юлія Гнат поділилася планами: «Ми опрацьовуємо ідею зробити «Геометрія Просвітлення» «постійно діючим» мобільним простором, що вирушатиме у різні місця, щоб на якийсь час, у різних локаціях, ставати таким собі концентрованим підсилюючим середовищем. У Києві та поза його межами. На даний час нами розглядаються варіанти подальших локацій».

 

Пропозиції щодо співпраці приймаються на адресу info@s.com.ua.