Київська галерея V Gallery представить 4 митців на арт-ярмарку KÖLNER LISTE

З 20 по 22 квітня 2018 року в Кельні, Німеччина, в п'ятий раз відбудеться арт подія KÖLNER LISTE.

 

V Gallery, художня галерея з Києва, представить на KÖLNER LISTE чотирьох авторів, членів Національної Спілки художників України: трьох скульпторів і живописицю.

 

На площі 4000 квадратних метрів історичного місця XPOST ярмарок представить на 106 стендах учасників з різних країн, які покажуть в Кельні своє нове мистецтво.

 

Робота Дмитра Грека

Усі зображення надано галереєю

 

Любителі мистецтва бачать KÖLNER LISTE як ідеальне доповнення до Арт-Кельну, cтімуліююча середа KÖLNER LISTE — це місце, де досвідчені колекціонери і покупці вперше можуть знайти і купити оригінальне мистецтво. Багато з робіт, які дебютували в KÖLNER LISTE, пізніше увійшли до всесвітньо відомих художніх просторів по всьому світу.

 

Абстрактний живопис Тані Василенко поєднується в концептуальних серіях з фігуративом. Для її техніки живопису характерна виразна фактурна складова,  також сміливі і новаторські творчі експерименти. Кольорові рішення в полотнах Тані часто відрізняються яскравими акцентами.

 

Формально-стилістичні пошуки Єгора Зігури охоплюють різноманітне коло пластичних рішень – від творчої інтерпретації академічної традиції до суто формальних композицій та арт-об’єктів з використанням readymade. Усі ці знахідки часто набувають нового звучання та образного вислову через експеримент з сучасними матеріалами (поліефірні та епоксидні смоли, метал, зварювання, вугілля) та їх поєднання з традиційними для скульптори бронзою і камінням.

 

Робота Тетяни Василенко

 

Останні декілька років Микита Зігура створює серію поліхромних скульптур, що звертаються своєю проблематикою до вічних питань — безкінечність всесвіту та тілесність людського тіла, техногенність сьогоднішнього буття та взаємодія людини із силами природи та космосу. Також Микита створює екоскульптури, що поєднують живу та неживу матерію, холодний метал та дикий виноград, який поступово обплітає ці арт-об’єкти. 

 

Скульптор Дмитро Грек говорить про свою творчість: «Бог створив людину за своїм образом, і людина, живучи, пояснює життя щодо образів, засвоєних протягом свого життя. Скульптура наповнює простір образами, властивими їй матеріалами, і дихає в просторі своєю формою».

 

Роботи цих українських художників можна буде побачити в павільйоні KÖLNER LISTE, стенд G- 05.

 

Нагадаємо, що у цьогорічному ярмарку KÖLNER LISTE також візьме участь львівська галерея ST∙H Gallery. Це вже вдруге галерея представить українських художників на міжнародному ринку. Детальніше

 

 

Адреса локації:

 

XPOST Koln

Gladbacher Wall 5

50670 Cologne

Стенд G-05

20-22 квітня 2018

 

Сайт заходу

Галерея на сайті заходу