Міжнародна виставка «Материнство»

Центр візуальної культури та «Політична критика» запрошують на відкриття виставки «Материнство», що відбудеться 6 березня о 18:00.

 

 

Яким є досвід матері, прихований від публічності? Які зусилля повинна докладати жінка задля становлення і розвитку нової людини, і яка оцінка цих зусиль у суспільстві? Як тема материнства розкривається у творчості художниць, попри те, що народження дитини часто змушує відсунути творчість на другий план? Що значить для кожної жінки потенційна можливість стати матір’ю? Ці та інші питання ставлять у своїх роботах художниці з України, Польщі, Росії, Молдови, Угорщини, Австрії та Швеції.

 

Учасниці виставки: Оксана Брюховецька, Марина Віннік, Анна Вітт, Ксенія Гнилицька, Маша Годованная, Аліна Клєйтман, Йоанна Райковська, Емма Торсандер, Анна Фабріціус, Марта Фрей, Тетяна Фьодорова, Ельжбета Яблонська, Аліна Якубенко. Куратор проекту – Оксана Брюховецька.

 

Експозиція «Материнство» триватиме до 19 березня. Відвідати її можна за адресою: м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх.

 

В рамках виставкового проекту також відбудеться серія заходів, присвячених темі фемінізму. Про перший із них – лекцію «Жінки Європи у війні» французької дослідниці Франсуази Тебо – ми писали раніше.