Нова онлайн-платформа допоможе митцям шукати резиденції

"RES"  це новий міжнародний проект, покликаний створити єдину онлайн-платформу для продуктивної взаємодії між мистецькими резиденціями та зацікавленими художниками. Нова система збере всю необхідну інформацію про резиденції в одному місці. Синхронізація з соціальними мережами та електронною поштою забезпечить постійне оновлення інформації ресурсу й надасть можливість митцям вчасно довідуватися про цікаві пропозиції та дедлайни.

 

Фото: headlands.org

Інша відчутна перевага, яку має забезпечити нова платформа це географічне розширення спільнот, що утворюються навколо арт-резиденцій. Як зазначають автори ініціативи, зазвичай художники дізнаються про резиденції від своїх колег або місцевих художніх інституцій, тобто не виходячи за межі локальної спільноти. "RES" обіцяє розширити поле комунікації, забезпечивши резиденції ширшою аудиторією потенційних резидентів і надавши художникам простір для вибору найкращої пропозиції.

 

Фото: artsy.net


Доки ресурс знаходиться у стані розробки, усі бажаючі митці або представники арт-резиденцій мають нагоду долучитися до створення нової бази в її найкращому варіанті, взявши участь в опитуванні.

 

Ініціатори проекту: засновниця Rate My Artist Residency Катріна Нейман (Katrina Neumann), співзасновник Residency Unlimited Себастьєн Санс де Сантамарія (Sebastien Sanz de Santamaria) та співзасновниця  China Residencies Кіра Симон-Кеннеді (Kira Simon-Kennedy).

 

Джерело: artsy.net


ДОБІРКА НАЙЦІКАВІШИХ АРТ-РЕЗИДЕНЦІЙ