У «М17» покажуть найкращі патріотичні плакати

24 листопада о 19:00 у Центрі сучасного мистецтва «М17» (м. Київ; вул. Антоновича/Горького, 102-104) відкривається виставка «Український патріотичний плакат». До неї потрапили 100 найкращих робіт однойменного конкурсу, ініційованого центром спільно з організацією «Український культурний фронт». Куратори проекту: Єлизавета Бєльська та Антін Мухарський.

 

 

До виставки увійшли роботи Андрія Єрмоленка, Миколи Гончарова, Святослава Пащука, Дмитра Кришовського, Антона Мирзіна (Paperdaemon) та інших визнаних плакатистів України. «Кожен твір несе в собі чітку ідею, адже саме через плакат можна закликати до дії, вказати на сильні і слабкі сторони соціуму, що у сьогоднішніх реаліях є важливим складником розвитку держави. Всі вони стають історією вітчизняного мистецтва плакату в країні…», – розповідає про проект мистецтвознавець Олеся Авраменко.

 

Експонати «Українського патріотичного плакату» підуть з-під молотка на благодійному аукціоні, який відбудеться 5 грудня о 15:00. Як і під час минулорічної виставки та торгів, виручені кошти витратять на лікування солдатів із зони АТО.

 

Нагадаємо, прийом робіт на конкурс «Український патріотичний плакат» розпочався у вересні. Теми творів: неподільність України, підтримка української армії, свобода політв’язнів, нова українська героїка тощо.