Учасниця ART-KYIV Contemporary 2015 відрецензувала музичний альбом картинами

Українська художниця Наталія Корф-Іванюк втілила свої враження від прослуховування альбому «Wasserwaage» вітчизняного гурту «вагоновожатые» у вигляді картин. Вона зробила це в якості рецензії на прохання інтернет-видання Cultprostir.

 

Тут і далі – картини Наталії Корф-Іванюк до альбому «Wasserwaage». Ілюстрації надано редакцією Cultprostir

 

Корф-Іванюк слухала альбом близько тижня і спеціально для матеріалу створила дев’ять робіт. Одна з них має назву «Кадр» і написана олією на полотні. Інші вісім, які не мають назв і не прив’язані до конкретних пісень, виконані в змішаній техніці – акриловими фарбами, олією та тушем на картоні.

 

 

«Я слухав альбом Wasserwaage п'ять разів, але так і не зрозумів, як про нього писати. Ця могутня неосяжна музика просочується крізь решето слів про неї, витікає містичним піском між пальців. Тоді я вирішив: не можеш сам – попроси того, хто може», – повідомляє на сайті автор ідеї матеріалу, головний редактор Cultprostir та редактор розділу «Музика» Ігор Панасов.

 

 

«Робота над музичним альбомом – це для мене новий досвід. Кілька днів я просто слухала треки, дослухалася до ритму, намагалася стати єдиним цілим з музикою, зловити хвилю. Різні за станом і змістом композиції в якийсь момент злилися для мене в єдиний атмосферний потік, немов нервова кардіограма, то пульсуючи, то завмираючи... У процесі було багато спонтанності і куражу. Тут неможливо поставити крапку. Над цим матеріалом можна працювати нескінченно», – розповіла Наталія Корф-Іванюк.

 

 

«Wasserwaage» – дебютний повноформатний реліз гурту «вагоновожатые» з дев’яти композицій, що вийшов 22 жовтня.

 

 

Нагадаємо, що твори Наталії Корф-Іванюк можна було побачити на Х Форумі ART-KYIV Contemporary 2015 у Мистецькому Арсеналі.

 

 

 

 

 

Джерело: cultprostir.ua