Українців і грузинів об’єднає революція та очікування

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ (м. Київ; вул. Набережно-Лугова, 8) запрошує на лекцію «Мистецтво в часи кризи. Україно-грузинська співпраця та досвід». 22 грудня о 18:30 її проведе фотограф і кураторка Катерина Радченко.

 

 

Радченко представить два проекти митців із Грузії – «Р'Еволюційне мистецтво» та «Очікування на межі». Проект «Р'Еволюційне мистецтво» мав на меті проаналізувати процеси функціонування мистецтва як альтернативного медіа у період, коли преса неспроможна надавати суспільству адекватну та правдиву інформацію. Танцювальний проект «Очікування на межі» – це спроба говорити про проблеми біженців через хореографію та перформативні практики з залученням вимушених переселенців та професійних танцівників та перформерів.

 

Катерина Радченко – фотограф та кураторка, керівниця ГО «Мистецькі Мандри», організаторка міжнародного фестивалю «Одеса// Батумі Фото Дні». Виставки робіт Радченко проходили в Німеччині, Білорусі, Грузії, Швеції, Франції. Мисткиня також брала участь у резиденціях Пінчук Арт Центру (Київ, Україна), Museum of Photographic Arts (Сан-Дієго, США), Gaude Polonia (Варшава, Польща) та Villa Arson (Ніцца, Франція).

 

Катерина Радченко

 

Захід «Мистецтво в часи кризи…» відбудеться в рамках паралельної програми українсько-грузинської виставки «Кордони, що повзуть».

 

Читайте також на сайті ART UKRAINE: Фотоистория без лжи: Odessa-Batumi Photo Days