Зінаїда Ліхачева відтворить «Стіну» в Мистецькому Арсеналі

Художниця Зінаїда Ліхачева та режисер Дмитро Богомазов покажуть перформанс «Стіна» в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) в рамках Х Форуму художніх проектів ART KYIV Contemporary-2015.

 

Інсталяція «Стіна» на ART KYIV Contemporary-2015. Тут і далі – фото Кирила Гайдая-Розкошного

 

Проект «Стіна» складається з трьох частин. Перша – аудіовізуальний перформанс «Реконструкція» за участі ансамблю Мирослави Которович «Артехатта» та Каті Chilly, що відбувся на цьогорічному фестивалі сучасного мистецтва «Гогольфест». Друга – інсталяція Зінаїди Ліхачевої, представлена на нинішньому «Арт Києві». І, нарешті, третя – перформанс до завершення форуму.

 

 

В основі «Стіни» лежить історія про руйнування «Стіни Пам’яті» – твору Ади Рибачук і Володимира Мельниченка в комплексі київського крематорію в 1981 році. «Трагічні та героїчні факти, з яких виростають надії, мрії, перші рухи до них, втілення задумів та дій, і навпаки – усі ці задуми лишаються не втіленими, не зреалізованими через факти трагедій. Система, яка призводить до руйнування і деструкції. Не важливо, чи існує вона у свідомості людей, провокуючи на військову агресію, чи в реальності, створюючи прецеденти і в мистецтві», – розповідають про подію її ініціатори.

 

 

Прем’єра перформансу «Стіна» відбудеться 9 жовтня о 18:00.

 

Джерело: сторінка події в Facebook