Знаменитий фотограф Крістофер Макос проведе портфоліо-рев'ю в ІЗОЛЯЦІЇ

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно з  школою фотографії Bird in Flight запрошує українських фотографів взяти участь у портфоліо-рев’ю у рамках виставки "Крістофер Макос: Доба Енді Воргола", на якому вони матимуть унікальну можливість показати свої роботи та отримати компетентні коментарі від зірки американської фотографії Крістофера Макоса, до якого приєднаються фотограф Пол Солберг та кураторка Школи Bird in Flight, мистецтвознавиця Аліна Сандуляк. Найкращі роботи будуть опубліковані у виданні Bird In Flight у розділі Критика.

 

Енді Воргол

Фотограф: Крістофер Макос


Портфоліо-рев’ю відбудеться 22 липня о 15:00 у креативній спільноті IZONE.

Учасників портфоліо-рев’ю відбере особисто Крістофер Макос на основі мотиваційних листів та портфоліо. Максимальна кількість учасників — 20. Тривалість розмови з кожним рев’юером — 20 хвилин.

Щоб зареєструватися на портфоліо-рев’ю, необхідно заповнити електронну форму, в тому числі мотиваційний лист англійською мовою (до 300 слів), та долучити до неї портфоліо. 

Крайній термін подачі заявок — 14 липня 2017, 23:59. Учасників, що пройдуть відбір, буде поінформовано не пізніше 17 липня.