«Volkswagen» підтримає музей в Нью-Йорку

Музей сучасного мистецтва Нью-Йорка (MoMA) підписав спонсорський контракт із німецькою автомобільною компанією «Volkswagen».

 

Павільйон «Volkswagen» на виставці «MoMA PS1»

 

Протягом двох років американський філіал автоконцерну Німеччини надаватиме підтримку в проведенні основних проектів музею. Серед таких, зокрема, виставка місцевих митців «MoMA PS1» та проект «Великий Нью-Йорк» («Greater New York»). Перша ініціатива акцентує увагу на молодих митцях, тоді ж, як друга проводиться один раз у п’ять років і репрезентує вже визнаних арт-майстрів «Великого яблука» та розповідає мистецьку історію міста.

 

Також угода між MoMA і «Volkswagen» передбачає створення спільної освітньої програми, що складатиметься з онлайн-курсів і мультимедійних гідів. Окремі проекти музею автомобільна компанія підтримує ще з 2011 року.

 

Два тижні тому ART UKRAINE писав про нове придбання в колекції Музею сучасного мистецтва Нью-Йорка – оригінальний ЛГБТ-прапор. На початку червня ми повідомляли про протести працівників MoMA, викликані незадовільною зарплатою та новими умовами медичного страхування.

 

Джерело: theartnewspaper.com